Torna Diákolimpia (testnevelés)
Országos elődöntő

Huba Liána Lorka (12.E)4. helyFutó Éva
2024.02.11

Torna Diákolimpia (testnevelés)
Országos elődöntő


(csapatverseny)
Regényi Réka (10.A)
Pánczél Dóra (10.B)
Weiling Janka Erzsébet (11.A)
Istók Janka (11.B)
Lázár Fanni (12.B)
Huba Liána Lorka (12.E)
3. helyFutó Éva
2024.02.11

Dürer Kémiaverseny 9-12. osztályos tanulóknak (kémia)
Országos döntő


(csapatverseny)
Kutas Katalin (11.C)
Arnold Levente (12.C)
Csonka Illés (12.A)
1. helyDr. Petz Andrea, Jánosi László, Dr. Csóka Balázs
2024.02.10

Úszás Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz

Domján Blanka Boglárka (10.D)1. hely100 m mellúszás
2024.02.04

Cultura Nostra Vetélkedő (történelem)
2. forduló


(csapatverseny)
Domján Blanka Boglárka (10.D)
Varga Zsolt (10.D)
Birghoffer Dániel (10.D)
79. helySzokolai Viktória
2024.01.25

Kozma László Országos Informatikai Verseny (informatika)
1. forduló


(csapatverseny)
Szőcs Nimród Hunor (9.C)
Béregi Botond (9.C)
Horváth Örs András (9.C)
19. helyKiss Sándor
2024.01.23

Torna Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz

Huba Liána Lorka (12.E)1. helyFutó Éva
Istók Janka (11.B)2. helyFutó Éva
Lázár Fanni (12.B)3. helyFutó Éva
2024.01.19

Torna Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Huba Liána Lorka (12.E)
Istók Janka (11.B)
Lázár Fanni (12.B)
Pánczél Dóra (10.B)
Regényi Réka (10.A)
Weiling Janka Erzsébet (11.A)
1. helyFutó Éva
2024.01.19

MIK 3D MechMania regionális verseny (informatika)


(csapatverseny)
Varga Dóra (11.C)
Vörös Veronika (11.C)
2. helySoproni Gábor
2024.01.17

Bolyai Matematika Csapatverseny (matematika)
Regionális forduló


(csapatverseny)
Csonka Illés (12.A)
Békési-Marton György (12.C)
Laki Menyhért (12.C)
Vas Domonkos Vilmos (12.C)
1. helyBaráti Ákos, Páll Csaba
2024.01.16

Bolyai Matematika Csapatverseny (matematika)
Regionális forduló


(csapatverseny)
Erdősi Luca Viktória (9.A)
Takács András (9.A)
Czuczor Csenge (9.C)
Erdélyi Szabolcs (9.C)
3. helySzalahov Mária, Páll Csaba
2024.01.16

Bolyai Matematika Csapatverseny (matematika)
Regionális forduló


(csapatverseny)
Laki Csanád (10.C)
Szabó Máté (10.C)
Máthé Balázs András (10.C)
Hegyi Miklós Benedek (10.C)
4. helyPánczél Róbert
2024.01.16

Bolyai Matematika Csapatverseny (matematika)
Regionális forduló


(csapatverseny)
Szende Zsófia (10.C)
Lipp Levente (10.C)
Kresz-Gundrum Kornél (10.C)
Szabó Barnabás (10.C)
1. helyPánczél Róbert
2024.01.16

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória (informatika)
1. forduló

Magyar Márk (9.C)270/400 pontKiss Sándor
2023.12.28

Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás kategória (informatika)
1. forduló

2023.12.28

"Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési verseny (művészetek)
Vármegyei szakasz

Szokolai Tímea (11.A)Arany minősítésCsák Lili
2023.12.18

Asztalitenisz Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz

Friedmann Máté Félix (9.B)1. hely
2023.12.18

Asztalitenisz Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz

Horváth Örs András (9.C)2. hely
Magay Benedek (9.C)4. hely
2023.12.18

Vívás Diákolimpia (testnevelés)
Országos döntő

Dolák Zita (9.C)5. helyHaraszti Krisztina
2023.12.17

Vívás Diákolimpia (testnevelés)
Országos döntő


(csapatverseny)
Kószó Dalle Molle Bruno (11.D)
Nyári Koppány Bertold (11.C)
Szendelbacher Dénes (11.A)
Buzás Máté (11.C)
5. helyHaraszti Krisztina
2023.12.17

Vívás Diákolimpia (testnevelés)
Országos döntő

Harmincz Sára (11.A)3. helyHaraszti Krisztina
2023.12.17

Kosárlabda B33 Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Kilián Annamari (11.A)
Kis-Simon Cintia (10.E)
Simon Lídia (11.E)
5. helyFarkasné Bocskor Anikó
2023.12.12

Kosárlabda B33 Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Pohl Rebeka Anna (11.E)
Doszpod Anna (12.C)
Rózsavölgyi Katalin (10.E)
Nyikos Emma Kornélia (9.E)
3. helyFarkasné Bocskor Anikó
2023.12.12

Kosárlabda B33 Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Gayer Hunor (10.D)
Vargha Buda Bendegúz (12.E)
Vargha Keve Kadosa (10.E)
Nakhleh Michel (9.B)
4. helyPukli Tamás
2023.12.12

Kosárlabda B33 Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Putsay Bence (10.A)
Kovács Márton András (12.E)
Takács András István (11.A)
Földing Zalán (10.E)
2. helyPukli Tamás
2023.12.12

Floorball Diákolimpia (testnevelés)
Országos elődöntő


(csapatverseny)
Abosi Jázmin (12.B)
Iloskity Aliz (12.B)
Szemmelróth Szófia (12.C)
Elekes Natália Emília (11.D)
Kellermann Luca (12.D)
Egerszegi Dominika (12.C)
3. helyBábics Péter
2023.12.11

Floorball Diákolimpia (testnevelés)
Országos elődöntő


(csapatverseny)
Bősze Zsombor (12.A)
Erős Levente Bálint (12.A)
Popovics Dávid (12.A)
Schutzmann Gergő (12.A)
Parcsami Márton (12.E)
Orbán Ábel Márk (10.C)
3. helyBábics Péter
2023.12.11

PTE "Tiéd a pálya" (testnevelés)

Budavári Bendegúz (12.D)4. helyHaraszti Krisztina
Csiszár Tímea (12.E)Haraszti Krisztina
Földing Zalán (10.E)Haraszti Krisztina
Havasi Szonja (10.E)Haraszti Krisztina
Imre Kolos (11.E)Haraszti Krisztina
Juhász Máté (10.E)Haraszti Krisztina
Laklia Vanda (10.E)Haraszti Krisztina
Mester Léna (10.E)Haraszti Krisztina
Putsay Bence (10.A)Haraszti Krisztina
Rózsavölgyi Katalin (10.E)Haraszti Krisztina
Timár Zsófia Judit (12.E)Haraszti Krisztina
Turi Gergely Máté (11.E)Haraszti Krisztina
Varga Levente Péter (12.E)Haraszti Krisztina
2023.12.01

Futsal Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Bősze Zsombor (12.A)
Budavári Bendegúz (12.D)
Dóra Bence (12.C)
Foór András Erhard (10.A)
Fülöp Ármin Benedek (10.B)
Holenka Márton (10.B)
Ittzés Bese Bendegúz (9.E)
Maul Bence (11.C)
Mayer Dávid (11.E)
Turi Gergely Máté (11.E)
5. helyPukli Tamás
2023.11.17

Arany Dániel Matematikaverseny (matematika)
1. forduló

Denkinger Júlia (9.A)2. fordulóba jutottPáll Csaba
Erdősi Luca Viktória (9.A)2. fordulóba jutottPáll Csaba
Takács András (9.A)2. fordulóba jutottPáll Csaba
Herke Milán (9.A)2. fordulóba jutottPáll Csaba
2023.11.16

E-HÓD (informatika)

Péterfia Mátyás7. helyKiss Sándor
2023.11.15

Floorball Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Bősze Zsombor (12.A)
Erős Levente Bálint (12.A)
Popovics Dávid (12.A)
Schutzmann Gergő (12.A)
Orbán Ábel Márk (10.C)
Parcsami Márton (12.E)
Gorsics András (11.C)
1. helyBábics Péter
2023.11.15

Floorball Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Abosi Jázmin (12.B)
Iloskity Aliz (12.B)
Szemmelróth Szófia (12.C)
Egerszegi Dominika (12.C)
Kellermann Luca (12.D)
Elekes Natália Emília (11.D)
Csontos Tekla (11.B)
Liszli Lilla Anna (10.D)
1. helyBábics Péter
2023.11.15

OKTV (matematika)
1. forduló

Békési-Marton György (12.C)2. fordulóba jutottPáll Csaba, Szalahov Mária
Csonka Illés (12.A)2. fordulóba jutottBaráti Ákos
Denkinger József (12.B)2. fordulóba jutottPáll Csaba
2023.11.14

Röplabda Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Jánics Richárd (12.C)
Batki Örs (11.D)
Berta Marcell László (11.B)
Csatai Milán (11.B)
Illés Zalán Ádám (11.C)
Nagy Gergely Miklós (9.E)
Stockwell Kende David (10.C)
Tóth András Ernő (11.E)
5. helyPintér László
2023.11.07

Röplabda Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Timár Zsófia Judit (12.E)
Bogner Anna Eszter (11.A)
Csiszár Tímea (12.E)
Gergely Luca (10.A)
Járay-Vojcek Borbála (9.D)
Keller Odett (11.A)
Maros Róza (11.A)
Rostás Linda Éva (10.A)
Szászi-Nemes Júlia (11.B)
Turi Réka (11.B)
4. hely
2023.11.07

Rókaűzők Váltófutóverseny Szigetvár-Kaposvár (testnevelés)

Dolák Zita (9.C)2. helyHaraszti Krisztina tanárnő
Göndöcs Angéla (10.E)Bizse Roberta iskolapszichológus
Juhász Máté (10.E)Lieberné Éliás Ágnes tanárnő
Kiss Vitéz Ákos (7.A)Kiss József Dániel tanár úr
Mészáros Bence (11.E)Mészáros András öregdiák 12.D (2023)
Moldován Csenge (12.A)
Takács András István (11.A)
Valler Szabolcs (10.A)
2023.10.21

Röplabda Diákolimpia Vármegyei Elődöntő (testnevelés)
Vármegyei szakasz


(csapatverseny)
Timár Zsófia Judit (12.E)
Bogner Anna Eszter (11.A)
Csiszár Tímea (12.E)
Gergely Luca (10.A)
Járay-Vojcek Borbála (9.D)
Keller Odett (11.A)
Maros Róza (11.A)
Rostás Linda Éva (10.A)
Szászi-Nemes Júlia (11.B)
Turi Réka (11.B)
1. hely
2023.10.18

Tájékozódási Futás Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (testnevelés)
Országos döntő

István Ágoston László (10.E)
2023.10.15

Tájékozódási Futás Országos Hosszútávú Bajnokság (testnevelés)
Országos döntő

István Ágoston László (10.E)15. hely
2023.10.15

Atlétika Diákolimpia (testnevelés)
Országos döntő

Mészáros Bence (11.E)7. helySvéd váltó
Putsay Bence (10.A)7. hely
Juhász Máté (10.E)7. hely
Rabb Olivér (10.E)7. hely
Mészáros Bence (11.E)8. helyGerelyhajítás
Putsay Bence (10.A)8. hely
Juhász Máté (10.E)8. hely
Rabb Olivér (10.E)8. hely
2023.10.11

Atlétika Diákolimpia (testnevelés)
Vármegyei szakasz

Földing Zalán (10.E)1. helyTávolugrás
Juhász Máté (10.E)
Putsay Bence (10.A)
Rabb Olivér (10.E)
Juhász Máté (10.E)3. helyGerelyhajítás
Mészáros Bence (11.E)
Putsay Bence (10.A)
Rabb Olivér (10.E)
Juhász Máté (10.E)1. helySvéd váltó
Mészáros Bence (11.E)
Putsay Bence (10.A)
Rabb Olivér (10.E)
2023.09.22

Tájékozódási Terepfutás Országos Rövidtávú Bajnokság (testnevelés)
Országos döntő

István Ágoston László (10.E)6. hely
2023.09.18

Sebők Ferenc Lövész Emlékverseny (testnevelés)

Kassai Antónia (10.D)1. hely
2023.09.13

Nemzetközi Kémiai Torna (International Chemistry Tournament, IChTo) (kémia)
Országos döntő

Járay-Vojcek Hanna (12.C)aranyéremDr. Petz Andrea, Bogner Marcell
2023.08.25