Tehetséggondozás, versenyfelkészítés

Baráti Ákos: KöMaL feladatmegoldó szakkör (Megbeszélés szerint)(35)

Horváth Örs András9.C
Harmincz Sára11.A
Csonka Illés12.A

Csák Lili: Orff-zenekar (Csütörtök 15.00 - 16.30 és 45 perces szólampróbák hangszeres bontásban)(15)

Timkó Jakab László7.A
Balogh Virág8.A
Nyári Boróka Johanna8.A
Szabó Zsófia8.A
Barka Rita Virág9.A
Horváth Pál Lőrinc9.A
Csontos Gellért9.B
Merényi Hedvig9.B
Szili Zsombor Pál9.B
Erdélyi Szabolcs9.C
Hornung Máté9.C
Trungel-Nagy Andrea9.C
Járay-Vojcek Borbála9.D
Bosztonics Áron9.E
Tusnovits Tamara9.E
Csete Donát10.B
Juronics Anna Boglárka10.B
Monori Emma10.B
Mózsa Zsuzsanna10.B
Hegyi Miklós Benedek10.C
Lipp Levente10.C
Merényi Pál10.C
Szabó Máté10.C
Zsolnai Kornél Gergely10.C
Porvay Máté Kristóf10.D
Takács András István11.A
Csontos Tekla11.B
Szászi-Nemes Júlia11.B
Schuller Hanna11.C
Viola Blanka Lívia11.D
Mazán Csongor12.A
Szentendrei Borbála Mária12.A
Denkinger József12.B
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga12.B
Merényi Cecília12.B
Tamás Eszter12.B
Csondor Luca12.C
Győri Márk12.C
Járay-Vojcek Hanna12.C
Laki Menyhért12.C
Vas Domonkos Vilmos12.C
Hanvay Máté12.D
István Lea Mária12.D

Csikyné Radnai Éva: biológia szakkör 9-10. évfolyam (péntek 7. óra)(50)

Erdős Nóra9.A
Járay-Vojcek Bertalan9.A
Kilián Dorottya9.A
Villányi Kata9.C
Nyikos Emma Kornélia9.E

Csóka Balázs: 9. évfolyam kémia versenyfelkészítés (csütörtök, 15.45 Kémia előadó)(3)

Denkinger Júlia9.A
Erdősi Luca Viktória9.A
Járay-Vojcek Bertalan9.A
Dolák Zita9.C
Horváth Örs András9.C
Iván Mirkó9.C
Németh Csenge9.C
Szőcs Nimród Hunor9.C
Villányi Kata9.C

Csóka Balázs: kémia OKTV feladatmegoldás (kedd, 15.00, Kémia ea.)(60)

Csonka Dávid11.C
Kutas Katalin11.C
Nyári Koppány Bertold11.C
Jánics Richárd12.C
Járay-Vojcek Hanna12.C
Katreiner Kíra Luca12.C
Mitzinger Tamás Ádám12.E

Csóka Balázs: 12. kémia fakt. érettségi felkészítés (szerda, 15.00 Kiskémia)(1)

Légrádi Mira12.B
Mátyás Ninetta12.B
Tamás Eszter12.B
Mitzinger Tamás Ádám12.E
Zomi Szabolcs12.E

Czeininger Tamás Róbert: Magyar építészettörténet / képes zenés előadás 1 ó (2 hetente a Horváth Adolf teremben ( 80 -as))(4)

Barkó Márton Béla8.A
Erdélyi Szabolcs9.C
Jánics Richárd12.C
Petruska Lujza Johanna12.D
Mitzinger Tamás Ádám12.E
Török Zsófia12.E

Czimmermann Csilla: Beszédfejlesztés német nyelvből (hétfő 2. óra)(31)

Engrich Boglárka12.B
Kellermann Luca12.D

Dénes Eszter: Szintézis - 10. évfolyam biológia szakkör (Csütörtök 8. óra Labor I. )(32)

Szücs Boglárka10.A
Dobay Dalma10.C
Goór Emília10.C
Hirdi Jázmin10.C
Husznai Marcell Rafael10.C
Kukai Ádám10.C
Palásti Máté10.C
Peischer Barnabás10.C
Soltész Laura Nikoletta10.C
Tóth Katinka10.C
Verebély Dorottya Ágnes10.C
Zagorácz Bence10.C
Zsolnai Kornél Gergely10.C

Emődyné Halmos Klára Szilvia: GasztroFlow szakkör: Étel a léleknek,lélek az ételnek (Megbeszélés alapján)(29)

Erdélyi Szabolcs9.C
Burka Gergő Benedek11.D
Hosszú Ádám12.D

Farkas Zoltán: Magyar nyelv és irodalom- érettségi felkészítés (Megbeszélés szerint)(53)

Abosi Jázmin12.B
Amigya Ádám12.B
Denkinger József12.B
Engrich Boglárka12.B
Erdei Borka12.B
Fölker Helga12.B
Galambos Rozina12.B
Hrubi Blanka12.B
Iloskity Aliz12.B
Imre Luca Mária12.B
Kántor Milán12.B
Kiss Fülöp József12.B
Kollár Petra12.B
Lázár Fanni12.B
Légrádi Mira12.B
Mátyás Ninetta12.B
Preisendorf Andor Gábor12.B
Ribányi Lőrinc12.B
Somos Ákos Tamás12.B
Soós Emese12.B
Tamás Eszter12.B
Tamás Szabolcs12.B
Téwald Jázmin12.B
Tóth Abigél Erzsébet12.B
Trautmann Botond12.B
Varga Natália12.B
Vörös Hanna12.B
Zajácz Veronika12.B

Farkas Zoltán: Magyar nyelv és irodalom- versenyfelkészítés (Megbeszélés szerint)(52)

Erdősi Luca Viktória9.A
Tálos-Mikolás Zsófia9.A
Bosztonics Áron9.E
Csathó Gergely István9.E
Dancs Dorina9.E
Nagy Márk9.E
Orosz Nimród Zsigmond9.E
Széder Fanni Zoé9.E
Horváth Zsongor10.A
Koós Abigél Szüvellő10.A
Takács Karola10.A
Takács Zorka10.A
Kiss-Meirosu Lúcia Kinga12.B
Mátés Anna12.B
Merényi Cecília12.B

Gellén Veronika: Kis délutáni matematika Gellén Veronikával (csütörtök 15:00-16:30 94.)(20)

Gellén Veronika: Kis délutáni fizika Gellén Veronikával (szerda 15:00-16:30 94.)(18)

Mózsa Zsuzsanna10.B

Gellén Veronika: Energetika szakkör (hétfő, 15:00-16:30, Fizika előadó)(16)

Jánosi László: Hevesy szakkör-8. (szerda 7. óra Kea)(38)

Balogh Virág8.A
Biró Adél8.A
István János József8.A
Kosztolányi Róza Viola8.A
Kőhegyi Luca8.A
Németh-Kovács Lora8.A
Nyári Adél8.A
Piffkó Annamária8.A
Schoblocher Benedek Antal8.A
Szabó Zsófia8.A
Szigethi Csanád8.A
Végh Dominik Marcell8.A
Verebély Levente Péter8.A

Jéhn János: Próbáljuk ki számoljuk ki (Fizika) (Csütörtök szerda? 15:10 Akit érdekel)(55)

Birghoffer Dániel10.D
Péter Réka10.D

Kilián Balázsné Raics Katalin: Kis délutáni fizika Raics Katalinnal (kedd 8. óra )(23)

Schmidt Zselyke Réka7.A
Szökendy Hanna7.A
Bakonyi Lili10.A
Horváth Zsongor10.A

Kilián Balázsné Raics Katalin: Fizika tanulószoba 7-12.évf (kedd 15:00-17:00, fizika ea)(24)

Horváth Zsongor10.A
Balázs Kitti11.D
Szűcs Botond11.D

Kiss Sándor János: Weblapok készítése az alapoktól. HTML - CSS. 9. éff. (Szerda 15:00- 15:45. S3)(36)

Barkó Márton Béla8.A
Balázs Zsombor Benedek9.A
Fekecs Botond Kadosa9.A
Horváth Pál Lőrinc9.A
Béregi Botond9.C
Horváth Örs András9.C
Lemle-Kövesi Bálint9.C
Péterfia Mátyás9.C
Rosinger Péter9.C
Schmidt Dávid9.C
Szőcs Nimród Hunor9.C
Tumpek Levente9.C

László Levente: Latin szakkör (nyelv és kultúra) 7-8. évfolyam számára (megbeszélés szerint)(37)

Meszéna Tamás: Lézerpince-műhely minden évfolyam (Hétfő, 15.10 - 15.55)(11)

Péterfia Mátyás9.C

Molnár Mária: Angol tehetséggondozás, versenyfelkészítés (csütörtök 6. óra, könyvtár)(65)

Nagy Katalin: magyar nyelv és irodalom versenyfelkészítés (hétfő 8. óra, Páholy)(33)

Csépán Gréta9.D
Török Petra12.A

Páll Csaba: 12. évfolyam matematika versenyfelkészítő (hétfő 8. óra, 110.terem)(54)

Amigya Ádám12.B
Denkinger József12.B
Békési-Marton György12.C
Laki Menyhért12.C
Rittlinger Bálint12.C

Pánczél Róbert: OKTV versenyfeladatok megoldása (Péntek 7. óra, 92. terem )(42)

Birghoffer Dániel10.D
Budavári Andor11.A
Gyarmati Dániel János11.A
Harmincz Sára11.A
Herke Réka11.A
Kovács Júlia11.A
Maros Róza11.A
Turnai Virág11.A
Papp Levente János11.B
Tordai Flóra11.B

Pánczél Róbert: 10. évfolyam * Matematika versenyfelkészítés (Csütörtök 14.15-15.00, 96. terem)(7)

Horváth Zsófia9.B
Bosnyák Levente Zoltán10.C
Lipp Levente10.C
Merényi Pál10.C
Szabó Máté10.C
V.Balogh Hanna12.C

Pánczél Róbert: 7. évfolyam * Matematika versenyfelkészítés (Szerda 13.25-14.10, 92. terem)(10)

Csonka Sebestyén7.A
Damásdi Gellért7.A
Gönczi Zalán István7.A
Halász Dániel János7.A
Horváth Hanna7.A
Jakab Júlia Hanna7.A
Jávorházy Ákos7.A
Kránicz Kornél7.A
Pintér Benedek7.A
Schmidt Zselyke Réka7.A
Szalai Máté Gábor7.A
Szökendy Hanna7.A
Várszegi Liliána Éva7.A

Pánczél Róbert: 10. évfolyam * Matematika versenyfelkészítés (Kedd 14.15-15.00, 96. terem)(5)

Bosnyák Levente Zoltán10.C
Lipp Levente10.C
Merényi Pál10.C
Szabó Máté10.C
V.Balogh Hanna12.C

Petz Andrea Mónika: 10. évfolyam kémia versenyfelkészítés (kedd 8. óra)(47)

Komlódy Laura10.A
Prehoffer Dalma10.A
Reisz Lotti10.A
Szücs Boglárka10.A
Juronics Anna Boglárka10.B
Dobay Dalma10.C
Goór Emília10.C
Husznai Marcell Rafael10.C
Kukai Ádám10.C
Peischer Barnabás10.C
Soltész Laura Nikoletta10.C
Tóth Katinka10.C
Verebély Dorottya Ágnes10.C
Zagorácz Bence10.C
Zsolnai Kornél Gergely10.C

Petz Andrea Mónika: Laboratóriumi gyakorlatok (Kedd 15.00 - 16.30)(48)

Magyar Krisztina Enikő7.A
Rózsár Helka7.A
Várszegi Liliána Éva7.A
Denkinger Júlia9.A
Járay-Vojcek Bertalan9.A
Jordán Panna9.C
Nyaka Dóra9.C
Goór Emília10.C
Husznai Marcell Rafael10.C
Kukai Ádám10.C
Peischer Barnabás10.C
Soltész Laura Nikoletta10.C
Tóth Katinka10.C
Verebély Dorottya Ágnes10.C
Zsolnai Kornél Gergely10.C
Harmincz Sára11.A
V.Balogh Hanna12.C

Szalahov Mária Zsuzsanna: 9.-es matematikaszakkör (csütörtök, 7:05-7:40, 3-as terem )(27)

Horváth Örs András9.C

Szalahov Mária Zsuzsanna: 8.-os matematikaszakkör (szerda 13:25-14:10, 5-ös terem)(28)

Garadnay Sára8.A
Páll Levente8.A

Szokolai Viktória: Történelem versenyfelkészítés 7.évf. és 11. évf. (Megbeszélés szerint könyvtár)(61)

Jávorházy Ákos7.A
Nagy Zóra Adrienn7.A
Szokolai Tímea11.A
Kiffer Petra11.B
Vlasits Lili11.B
Gelencsér Luca11.C
Horváth Mirtill Boróka11.C
Kristóf Ábel András11.C
Schuller Hanna11.C

Szokolai Viktória: Történelem szóbeli érettségi felkészítés (A megbeszéltek szerint Könyvtár )(62)

Végh Csenge12.A
Imre Luca Mária12.B
Soós Emese12.B
Vörös Hanna12.B

Felkészítő nyelvvizsgára

Czimmermann Csilla: Német B2 nyelvvizsga felkészítő (Csütörtök 7-8. óra)(26)

Bakonyi Lili10.A
Barna Kornél Benedek10.A
Solti-Bányai András10.A
Szücs Boglárka10.A
Makay Emma11.B
Tóth Abigél Erzsébet12.B
Csiszár Csenge12.D
Kellermann Luca12.D

Hirth Gabriella Zsuzsanna: Beszédgyakorlat angolból (hétfő 8.óra)(30)

Kissné Tihanyi Virág Margit: Olasz nyelvvizsgára felkészítés (szerda 1. óra)(12)

Egressy Bernadett11.B

Nádudvary Tamás Zsolt: Francia nyelvvizsga felkészítő (csütörtök 8. óra)(21)

Novacsek Adrienn: Spanyol B2 nyelvvizsga felkészítő (Hétfő 8-9.óra)(13)

Kemény Flóra12.A
Moldován Csenge12.A
Szentendrei Borbála Mária12.A
Kántor Milán12.B
Timár Zsófia Judit12.E

Somkuti-Nagy Gergely: Languge Cert nyelvvizsga felkészítő (C1 szint) (Szerda 7. óra)(46)

Péter Réka10.D
Árvai Nóra Etelka12.D
Leksz Luca Emma12.E

Korrepetálás

Bedics Viktor: 10. évfolyam kémia korrepetálás (kedd 8. óra)(57)

Barkó Kincső Emese10.B
Bitter Zsóka10.B
Haszonics Luca10.B
Mózsa Zsuzsanna10.B
Nemes Lora10.B
Verbulecz Anna10.B
Pflug Liza10.E

Bedics Viktor: Érettségi felkészítés biológiából (csütörtök 8.óra)(58)

Szűcs Johanna12.A
Erdei Borka12.B
Kántor Milán12.B
Légrádi Mira12.B
Mátyás Ninetta12.B
Tamás Eszter12.B
Varga Natália12.B
Dittrich Péter12.D
Kiss Bálint12.E
Mitzinger Tamás Ádám12.E
Pécsi Alexandra12.E
Péter Barnabás12.E
Zomi Szabolcs12.E

Csóka Balázs: 9. évfolyam kémia korrepetálás (csütörtök, 15.00 Kémia előadó)(2)

Kilián Balázsné Raics Katalin: Fizika tanulószoba 7-12. évf (kedd 15:00-17:00, fizika ea)(25)

Horváth Gábor Levente9.D

Leipold Péter: 8. osztály Korrepetálás (Szerda 7. óra)(63)

Balogh Virág8.A
Gaál Borbála Réka8.A
István János József8.A
Küzdő Péter8.A
Nyári Boróka Johanna8.A
Raffay András8.A
Soproni Szabolcs8.A
Tatai Csanád Péter8.A

Leipold Péter: 10. évfolyam korrepetálás (Szerda 7. óra)(64)

Bálint Adél10.E
Bedegi Dóra10.E
Monori Hanna10.E
Pietras Iza10.E

Lieberné Éliás Ágnes: Érettségi felkészítés matematika (Csütörtök 8. óra)(22)

Erdei Borka12.B
Fölker Helga12.B
Iloskity Aliz12.B
Imre Luca Mária12.B
Kántor Milán12.B
Lázár Fanni12.B
Légrádi Mira12.B
Mátés Anna12.B
Preisendorf Andor Gábor12.B
Ribányi Lőrinc12.B
Soós Emese12.B
Tamás Szabolcs12.B
Tóth Abigél Erzsébet12.B
Trautmann Botond12.B
Varga Natália12.B
Zajácz Veronika12.B

Pánczél Róbert: 12. évfolyam * Érettségi Felkészítő (Hétfő 14.15-15.00 70. terem)(9)

Borza Márta12.E
Göbölös Diána12.E
Huba Liána Lorka12.E
Kiss Bálint12.E
Létai Bíbor12.E
Morshauzer Petra12.E
Parcsami Márton12.E
Perneker Réka Kata12.E
Péter Barnabás12.E
Posta Dorottya Anna12.E
Sallai Bence12.E
Schwab Szabina Lilla12.E
Szabó Réka12.E
Szőcs Villő12.E
Timár Zsófia Judit12.E
Török Zsófia12.E
Varga Levente Péter12.E
Vargha Buda Bendegúz12.E
Zomi Szabolcs12.E

Egyéb

Bodáné Gálosi Márta: Flow-alkotás (festés, rajzolás örömmel) (kedd, 15:15-17:00, Rajz terem)(49)

Csikyné Radnai Éva: érettségi felkészítés 12. fakultáció (csütörtök 9. óra)(51)

Dudás Ákos István12.A
Komócsi Abigél Boróka12.A
Moldován Csenge12.A
Schlitt Panni Barbara12.A
Fölker Helga12.B
Téwald Jázmin12.B
Gyimesi Róbert12.C
Csiszár Csenge12.D
Göbölös Diána12.E
Huba Liána Lorka12.E
Létai Bíbor12.E
Posta Dorottya Anna12.E

Futó Éva: Ciszter Cérna Varrószakkör (Szerda 15.15-16.00 K2 terem)(14)

Várszegi Liliána Éva7.A
Nyúl Orsolya Annamária9.E
Monori Emma10.B

Gellén Veronika: Parázs (lelki közösség) (kedd, 15:00-17:00)(17)

Gelencsér Luca11.C
Horváth Mirtill Boróka11.C
Vörös Veronika11.C

Grób Ágoston Ferenc: Szentség felkészítő (keresztség, elsőáldozás) (Péntek 2. Óra, novembertől )(43)

Horváth Hanna7.A
Csúcs Zalán9.A
Erdős Nóra9.A
Gombócz Luca Szofi9.A
Gyurisa Emma Léna9.A
Solti-Bányai András10.A
Gombócz Lili Boglárka11.D
Jánics Richárd12.C

Grób Ágoston Ferenc: Bérmálkozási felkészítő (megbeszélés szerint megbeszélés: szep.28. (csütörtök) nagyszünet 80. terem )(44)

Barka Rita Virág9.A
Hegedűs Csenge Laura9.A
Tálos-Mikolás Zsófia9.A
Kutas Katalin11.C
Schuller Hanna11.C
Vörös Veronika11.C

Gyimesi Viktor: Újságírás-újságszerkesztés (Szerda 15.00 könyvtár olvasóterme)(45)

Barkó Kincső Emese10.B
Győrfi Borka11.A
Békési-Marton György12.C
Tóth Csenge12.E

Jánosi László: Emelt számolási feladatgyakorlás-12.évf (csütörtök 8. óra Kea)(39)

Schlitt Panni Barbara12.A
Zajácz Veronika12.B
Csiszár Csenge12.D
Göbölös Diána12.E
Huba Liána Lorka12.E
Posta Dorottya Anna12.E

Jánosi László: Emelt számolási feladatgyakorlás-11.évf (kedd 15.00-16.00 Kea)(40)

Baksa Áron László11.A
Harmincz Sára11.A
Keller Odett11.A
Mészáros Míra11.A
Weiling Janka Erzsébet11.A
Szászi-Nemes Júlia11.B
Csille Dalma11.E
Simon Lídia11.E
Vasváry-Nádor Soma11.E

KISS JÓZSEF DÁNIEL: Zenei szolgálat a szentmisén (Péntek 2. óra )(56)

Barka Rita Virág9.A
Békési-Marton Mária10.A
Komlódy Laura10.A
Haszonics Luca10.B
Juronics Anna Boglárka10.B
Mózsa Zsuzsanna10.B
Nemes Lora10.B
Hegyi Miklós Benedek10.C
Lipp Levente10.C
Merényi Pál10.C
Waldhauser Luca10.E
Szentendrei Borbála Mária12.A
Denkinger József12.B
Laki Menyhért12.C
István Lea Mária12.D
Rózsavölgyi Boglárka12.D

Kósa Anna: Érettségi felkészítés (csütörtök 9. óra)(59)

Schuller Hanna11.C
Balázs Kitti11.D
Dénes Hanga Luca11.D
Hermann Hanna Nóra11.D
Kovács Lili11.D

Nagy Katalin: versmondó kör (szerda 8. óra, Páholy)(34)

Barkó Kincső Emese10.B
Szokolai Tímea11.A

Sárdi Ferenc: Elsősegélynyújtó szakkör (csütörtök, I. 68, 15.30)(41)

Udvarácz Anna Luca7.A
Németh-Kovács Lora8.A
Jordán Panna9.C
Ács Lili Janka9.D
Jánics Richárd12.C
Rittlinger Bálint12.C
Csiszár Csenge12.D
Göbölös Diána12.E
Tóth Csenge12.E